KONYALILAR FEDERASYON TOPLANTISI

 

İzmir’de yaşayan Konyalılar  Güçbirliği yaparak ‘Dikleşmeden dik duracağız’ sloganıyla genel seçimlere hazırladıklarını açıkladılar.

İzmir’de yaşayan çeşitli ilçe ve köy derneklerine üye Konyalılar yaklaşan genel seçimler tüm siyasi partilere açık olarak hazırlandıklarını açıkladılar. Açıklamaya Konyalılar Federasyonu Başkanı Mehmet Aydoğan ile Konyalılar Derneği Başkanı Seyit Ali Selek ve İzmir’de faaliyet gösteren diğer Konya dernekleri başkanları katıldı. Konuyla ilgili olarak Konyalılar Vakfı’nda bir basın toplantısı düzenleyen tüm Konyalılar, genel seçimlerde güçbirliği yapacaklarını söylediler. Tüm Konyalı dernek başkanları adına konuşan Konyalılar Vakfı Başkanı Vasfi Çakıroğlu, Konyalılar olarak oluşturdukları güçbirliğinin tüm sivil toplum örgütleri ve siyasi partilere dikleşmeden dik durarak açık olacaklarını söyledi. Seçimden önce talep görecek adaylarını oylarıyla sandıkta destekleyeceklerini anlatan Çakıroğlu, “Önemli olan ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve hemşerilerimizin arasındaki dayanışmadır. İzmir’de yaşayan Konyalılar olarak örgütlü, ekonomik ve ahlaki değerlerimizle haklarımızı koruyacak kadar güçlü, art niyetli ve ayrımcı kişilerin oyunlarını bozacak kadar dikkatli ve kararlıyız” diye konuştu.

KONYALILAR FEDERASYON TOPLANTISI” üzerine 1 düşünce

 1. TÜM ENGELLİLER FEDERASYONU DENEME SAHNESİ

  Fuar açık hava tiyatrosunda 23 Ağustos Perşembe günü, Arif Akpak yönetiminde bulvar oyuncuları tiyatrosu, İzmir gölge oyuncuları Kültür ve Sanat derneğinin de katkılarıyla, yavaş yavaş unutulmaya yüz tutmuş ramazan eğlencelerimizi yaşayıp yaşatmak adına güzel vakit geçireceğiniz seyirlik eğlenceler düzenlemektedir.
  Bu gecede;
  Hayal perdesi Hacivat Karagöz
  Kukla Gösterileri
  Orta oyunları
  Meddah
  Pişekâr Kavuklu
  İlizyon(sihirbaz) Joklör
  Tahta Bacak, Ateşbaz, Fasıl Grubu
  Sürpriz sanatçılarla şarkılar, türküler eşliğinde güzel bir geceye tüm halkımız ücretsiz davetlidir.

  MADDİ VE MANEVİ TÜM KATKILARINIZI BEKLERİZ, SAYGILARIMIZLA.
  VAKIF BANK HESAP NO;00158007298436089
  PTT TEF ÇEK HESAP NO;09616786

  Yer; ATATÜRK FUAR AÇIKHAVA TİYATROSU
  Saat; 20.30

  TÜM ENGELLİLER FEDERASYONU
  GENEL BAŞKAN; AHMET GÜLTEKİN
  Tel&Fax:0232 489 83 81
  Tel;0532 236 21 13- 0530 637 79 63
  http://www.tumengellilerfederasyonu.org yazı işleri müdürü melike arı

Yoruma kapalı.